Kalite Politikamız


Kalite Politikası

TAŞYAPI Taahhüt San. ve Tic. Ltd. Şti. hızla globalleşen sektörel yeniliklere, gelişime ve değişime önem veren; çalışanlarına, ülkesine, çevresine ve topluma olan sorumluluğunun bilincinde, gerek ulusal gerek uluslararası düzlemde, son teknolojiyi kullanarak kalite ve verimlilikte lider bir kuruluş olarak geleceğe emin adımlarla ilerlemeyi kendisine amaç edinmiştir.


İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası

Şirket için iş sağlığı ve güvenliği, çalışanlarını ve toplumu inşaat faaliyetleri sırasında doğabilecek tehlikelere karşı korumak açısından önem ve öncelik verdiği bir konudur. TAŞYAPI Taahhüt San. ve Tic. Ltd. Şti. inşaat çalışmaları sırasında gerekli tüm güvenlik tedbirlerini almak ve çalışanları bu konuda eğitmek suretiyle, sağlıklı yarınlara hep birlikte adım atabilmeyi hedeflemektedir.


Çevre Politikası

Şirket, çalışmalarında çevresel anlamda etki-tepki karşılaştırmasına büyük önem vermekte ve buna bağlı olarak gerçekleştirdiği faaliyetleri sırasında çevreye verilebilecek olası zararların engellenmesini amaçlamaktadır. Bu konuda; çevresel yönetim sistemlerini kullanarak, uygulamaların çevreye olan etkisini ölçerek öncelikli konular arasına almak, çevresel uygulamalarda örnek gösterilecek konuma gelmek TAŞYAPI Taahhüt San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin ana değerleri arasında yer almaktadır.