Değerlerimiz

Değerlerimiz


TAŞYAPI Taahhüt San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin kalite politikası; tüm projelerin yüksek kaliteli, uygun maliyetli, güvenilir iş ve hizmetler ile müşteriye sunulması, sürekli olarak geliştirilmesidir.

İstikrarlı, yenilikçi, uzun vadeli, işbirliği ortamını hedefleyerek TAŞYAPI Taahhüt San. ve Tic. Ltd. Şti., çalışan ve müşteri memnuniyetini yükseltecek uygulamaları desteklemektedir. Faaliyet gösterdiği inşaat sektöründe, tüm resmi ve özel standartlara, sözleşmelere uygun çalışılması ve taahhütlerin yerine getirilmesi çalışma prensiplerinin başlıca adımlarındandır. Bu doğrultuda şirket, çalışanların kalite felsefesinden ödün vermeden müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmayı hedeflemektedir.

Bu sayede, ulusal ve uluslararası kalite gereksinimlerinin bilincinde olan TAŞYAPI Taahhüt San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından verilen ayrıcalıklı hizmetler, müşteri memnuniyetinin yanı sıra duyulan güvenin giderek artmasını da sağlamaktadır.

  • Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak
  • Gelişen teknolojiyi tutarlı ve doğru şekilde kullanmak
  • AR-GE’yi ön planda tutmak
  • Çalışanların mutlu ve huzurlu çalışmasını sağlamak
  • İş sağlığı ve güvenliği kanun ve yönetmeliklere uymak
  • Enerji israfını önlemek
  • Doğaya zarar vermeden projeler düzenlemek

MİSYON

Güvenli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli inşaat projeleri tasarlamak, inşa etmek ve tamamlamak; müşterilerimiz ile birlikte anlaştığımız iş programına uymak; tüm bunları gerçekleştirirken, TAŞ YAPI Çalışanlarının kariyer gelişimine yardımcı olmak.

VİZYON

Bulunduğumuz sektörde, sadece yurt içi değil uluslararası kalite standartlarında da ürün ve hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek.

DEĞERLER

Dünya genelinde hizmet veren mühendislik ve inşaat firmaları arasında en iyi ve yenilikçi firmalardan biri olmak.